Nové byty Vršovice nabízí zajímavé ceny a velikosti. Novostavby můžete najít i na našem druhém webu.

Služby FINEP

Společnost FINEP neposkytuje pouze kvalitní realitní služby. Můžete také využít finanční služby přímo od tohoto developera. Spektrum poskytovaných služeb FINEP je tedy pro pořízení nového bydlení naprosto vyčerpávající.

Realitní služby

Společnost FINEP Realitní služby vznikla za účelem poskytovat klientům komplexní realitní servis, kdy je důraz kladen zejména na vysokou kvalitu služeb, profesionalitu a ochotu. FINEP Realitní služby zajišťují zejména prohlídky nemovitostí a komplexní bezplatné poradenství a to vše při velmi širokém výběru nemovitosti, zejména novostaveb. Pokud se rozhodnete prodat současnou nemovitost a zároveň pořídit novou, pak Vás jistě potěší možnost vyřešit vše přes jednu společnost. FINEP Realitní služby také pomohou při výběru vhodné nemovitosti, následném vypracování smluv a zajištění dalších důležitých věcí.

Finanční služby

Společnost FINEP Finanční služby Vám pomůže zorientovat se ve výběru vhodného kandidáta pro financování Vašeho bydlení. V poradenské centrum Vám FINEP může nabídnout ucelenou nabídku služeb od všech poskytovatelů v tomto oboru, čímž získáte pro Vás aktuálně nejlepší možnou nabídku, která je navíc umocněna dlouhodobou spoluprácí s těmito partnery.