Nové byty Vršovice nabízí zajímavé ceny a velikosti. Novostavby můžete najít i na našem druhém webu.

Lokality projektů FINEP

Praha 5 – Velká Chuchle

Velká Chuchle je pražská městská čtvrť, rozprostírající se na levém břehu Vltavy. Ve Velké Chuchli naleznete rezidenční projekt Na Hvězdárně

Výhodou této lokality je všudypřítomná zeleň, relaxační zóny, parčíky s lavičkami a nebo dětské hřiště. Největší předností Velké Chuchle ale je výborná dopravní dostupnost do centra města. A to jak osobním automobilem, tak městskou hromadnou dopravou nebo vlakem. Ve Velké Chuchli naleznete veškerou občanskou vybavenost. Ve čtvrti naleznete několik restaurací, Mateřskou školu Na Cihelně i základní školu. V okolí Velké Chuchle také naleznete řadu cyklostezek nebo příjemných relaxačních zón.

Praha 9 – Prosek

Prosek patří jistě k nejatraktivnějším a nejvyhledávanějším lokalitám rezidentů, které si získal zejména výbornou dopravní dostupnost, širokým spektrem služeb nebo minimální vzdáleností do centra Prahy. Mezi významené projekty společnosti FINEP patří Bytový park Prosek, který se nachází v této lokalitě. Vyzdvihnout také můžeme Bytové družstvo Habr.

Prosek je lokalita vhodná pro každého. Pro sportovce díky všudypřítomným možnostem sportovního vyžití - plavecký stadion, fotbalové hřiště, tenisové kurty nebo známá bobová dráha. Pro rodiny díky zeleni, která tuto část obklopuje – park nebo les je v docházkové vzdálenosti. Pro mladé díky výborné dopravní dostupnosti do centra města i mnoha restauračním zařízením v okolí. Výhodou je také velmi malá vzdálenost do obchodního centra Letňany.

Praha 9 – Vysočany

Vysočany jsou jednou z nejzajímavějších částí Prahy, kde můžete bydlet. Vysočany jsou velmi živou částí Prahy, kde naleznete spoustu sportovních i restauračních zařízení. Ovšem v docházkové vzdálenosti také můžete najít spoustu parků a lesů, kde můžete v klidu relaxovat. V této lokalitě naleznete projekt Harfa Park.

Velkou výhodou lokality je dopravní dostupnost, můžete zde najít jak všechny druhy městské dopravy, tedy metro, autobus i tramvaj, tak výborné napojení na městskou dálniční síť. Tato lokalita také disponuje veškerou občanskou vybaveností – naleznete zde supermarkety, spoustu menších obchůdků, restaurací, kanceláří, poštu, nemocnici, základní i mateřské školy a také multifunkční O2 Arénu.

Praha 10 – Štěrboholy / Dolní Měcholupy

Štěrboholy a Dolní Měcholupy se nacházejí v pražské části Praha 10, naleznete zde řadu relaxačních a odpočinkových míst, stejně jako řadu sportovišť. V pražských Štěrboholech můžete bydlet také v projektu společnosti FINEP Malý Háj.

Naleznete zde například známé nákupní středisko Europark Štěrboholy, mateřskou i základní školu, poštu, lékárnu či řadu restaurací. Výborná je také dopravní dostupnost v této lokalitě, využít můžete autobusovou zastávku i výborné napojení na dálniční síť.

Praha 10 – Hostivař

Lokalita Hostivař je jednou z nejzajímavějších částí Prahy 10. Hostivař je znám nejen díky své přehradě, ale také jako místo, kde je možné žít velmi živelným způsobem. Je zde ale také spousta míst, kde lze velmi dobře relaxovat a odpočívat, případně se věnovat mnoha sportům. V této lokalitě naleznete projekt společnosti FINEP Bydlení nad Přehradou.

Hostivař je velmi vhodný pro sportovně laděné občany, a to díky blízkému umístění squashových kurtů, golfového hřiště, plaveckého bazénu i tenisových kurtů a fotbalového hřiště. Odpočívat můžete v blízkém parku. I občanské vybavenosti je zde řešena skvěle. Naleznete zde řadu obchodů, restaurací, bank, poštu i známé nákupní středisko Europark. V blízkosti jsou vystavěny dvě základní a dvě mateřské školy. Výborná je také dopravní dostupnost do Hostivaře. 

Praha 13 – Stodůlky / Západní město

Pražská čtvrť Stodůlky, to je v současnosti jedna z nejvyhledávanějších částí Prahy. Velkou zásluhu na tom má unikátní projekt Západní město společnosti FINEP, v rámci kterého vzniká mimo jiné rezidenční projekt Britská čtvrť.

Stodůlky, to jsou louky, stráně a lesy kam se jen podíváte. Pokud patříte mezi milovníky přírody, jistě vám toto místo učaruje. Také dopravní dostupnost je zde výborná, ideální je blízkost metra B Stodůlky i řada autobusových zastávek. Nachází se zde dvě základní školy (základní škola Kuncova a Mládí), dvě mateřské školy (Večerníček a Šikulka), pošta, množství restaurací, lékárny, lékařské ordinace, fakultní nemocnice Motol, nemocnice Na Homolce, ale také nákupní centrum Avion Shopping Park, galerie Butovice, golfové hřiště Motol, sportoviště a také mezinárodní letiště Ruzyně.